www.kma.zcu.cz
Tvrdím však, že v každé jednotlivé nauce o přírodě lze najít jen tolik skutečné vědy, kolik je v ní matematiky.
                                                                                                                                                                   Immanuel Kant
česká verzewww.kma.zcu.cz
english versionwww.kma.zcu.cz
 
AKTUALITY 2017
KATEDRA
PRO UCHAZEČE
LIDÉ
VÝZKUM
STUDIUM
PROJEKTY
KNIHOVNA
POČÍTAČE
AKCE
Kolokvium a semináře
Pořádané konference
Den otevřených dveří
FOTKY
KARIÉRA
FAQ
KMA interně
obsah zabalen
obsah rozbalen

stránky jsou optimalizovány
pro nejnovější verze prohlížečů
LYNX a LINKS ;)


 
Kolokvium a semináře KMA

Kolokvium  |   Analýznický seminář  |   Geomatický seminář  |   Geometrický seminář  |   Kombinatorický seminář   |   Numerický seminář  |   Statistický seminář

Kombinatorický seminář
(Seminář oddělení diskrétní matematiky)
Stránku spravuje: Roman Kužel

2011
16.12. ( UL610, 10:00hod. ) Jan Vaněk: Programování s CUDA, KKY ZČU Plzeň
06.12. ( UL610, 10:00hod. ) Šárka Petříčková: Vrcholové barvení frakcionálních mocnin grafu, KMA ZČU Plzeň
29.11. ( UL610, 10:00hod. ) Petr Vrána: Tutteovy kružnice v 4-souvislých hranových grafech, KMA ZČU Plzeň
22.11. ( UL610, 10:00hod. ) Andrew Treglown: Embedding spanning bipartite graphs of small bandwidth, University of Birmingham, MFF UK
01.11. ( UL610, 10:00hod. ) Jiří Fiala: Problém k-na-cestě na spáruprostých grafech, MFF UK
25.10. ( UL610, 10:00hod. ) Mirka Miller: Open Problems in the Degree/Diameter Problem Area, KMA ZČU Plzeň
18.10. ( UL610, 10:00hod. ) Tomáš Kaiser: Referát o článku C. Payana a M. Sakarovitche o indukovaných stromech v cyklicky 4-souvislých kubických grafech z roku 1975, KMA ZČU Plzeň
11.10. ( UL610, 10:00hod. ) Joe Ryan: Exclusive sum labellings of trees, University of Newcastle, Australie
04.10. ( UL610, 10:00hod. ) Mirka Miller: Extremal graphs with forbidden cycles, KMA ZČU Plzeň
20.09. ( UL610, 10:00hod. ) Tomáš Kaiser: Duhová souvislost 2-souvislých grafů, KMA ZČU Plzeň
12.04. ( UL610, 10:15hod. ) Moshe Rosenfeld: The odd distance graph, University of Washington, Tacoma, USA (link)
05.04. ( UL610, 10:15hod. ) Petr Vrána: Uzávěr pro 1-hamiltonovskou souvislost, KMA ZČU Plzeň
29.03. ( UL610, 10:15hod. ) Mirka Miller: Latest Results in the Degree/Diameter Problem, KMA ZČU Plzeň
20.03. ( UL610, 10:15hod. ) Demetres Christofides: Hamilton cycles in dense vertex transitive graphs, Institut teoretické informatiky, MFF UK
15.03. ( UL610, 10:15hod. ) Ross Kang: Improper choosability and Property B, University of Durham, UK
01.03. ( UL610, 10:15hod. ) Shuya Chiba: 2-factors of claw-free graphs, Tokyo University of Science, Japonsko
22.02. ( UL610, 10:15hod. ) Matěj Stehlík: Simultální barvení rovinných grafů, CNRS, Grenoble
26.01. ( UL610, 10:15hod. ) Guillermo Pineda Villavicencio: Hamiltonicity of Cayley and vertex-transitive graphs and certain graph covers, University of Ballarat, Australie
 
2010
14.12. ( UU407, 10:15hod. ) Zdeněk Ryjáček: Stabilita a stabilizátory, KMA ZČU Plzeň
30.11. ( UL610, 10:15hod. ) Petr Vrána: S-hamiltonovská souvislost hranových grafů, KMA ZČU Plzeň
23.11. ( UL610, 10:15hod. ) Radek Slíva: Antimagické číslování grafů, KMA ZČU Plzeň
16.11. ( UL610, 10:15hod. ) Khikmat Saburov: Hamiltonovské vlastnosti 3-souvislých claw-free grafů, KMA ZČU Plzeň
02.11. ( UL610, 10:15hod. ) Šárka Petříčková: Online Ramseyova teorie, KMA ZČU Plzeň (link)
26.10. ( UL610, 10:15hod. ) Ingo Schiermeyer: Rainbow connectivity of graphs, TU Freiberg, Německo
19.10. ( UL610, 10:15hod. ) Tomáš Kaiser: Vertex suppression in 3-connected graphs, KMA ZČU Plzeň
12.10. ( UL610, 10:15hod. ) Přemek Holub: Rainbow Connection, KMA ZČU Plzeň
21.09. ( UL610, 10:15hod. ) Oudone Phanalasy: Completely separating systems and antimagic labeling of regular and non-regular graphs, University of Newcastle, Australie (link)
04.05. ( UL610, 10:15hod. ) V. Jungic: Some open problems in combinatorics, Simon Fraser University, Kanada
27.04. ( UL610, 10:15hod. ) Ondřej Rucký: M. Chudnovski, A. O. Fradkin: An approximate version of Hadwiger's conjecture for claw-free graphs II, KMA ZČU Plzeň
20.04. ( UL610, 10:15hod. ) Ondřej Rucký: M. Chudnovski, A. O. Fradkin: An approximate version of Hadwiger's conjecture for claw-free graphs, KMA ZČU Plzeň
13.04. ( UL610, 10:15hod. ) Přemek Holub: Interlace polynom speciálních tříd grafů II, KMA ZČU Plzeň
06.04. ( UL610, 10:15hod. ) Přemek Holub: Interlace polynom speciálních tříd grafů I, KMA ZČU Plzeň
16.03. ( UL610, 10:15hod. ) Petr Vrána: Hamiltonovská souvislost 3-souvislých claw-free grafů, KMA ZČU Plzeň
02.03. ( UL604, 10:15hod. ) Milan Petrík: Asociativita úplně uspořádáných monoidů z pohledu web geometry, Ústav informatiky AV ČR (link)
23.02. ( UL610, 10:15hod. ) Zdeněk Ryjáček: Zobecněná sluníčka a stabilita dědičných tříd, KMA ZČU Plzeň
 
2009
10.11. ( UL610, 10:15hod. ) Jan Ekstein, Přemek Holub: Pakovací barvení grafů, KMA ZČU Plzeň
03.11. ( UL610, 10:15hod. ) Zdeněk Ryjáček: Zakazáné podgrafy pro hamiltonovskou souvislost, KMA ZČU Plzeň
20.10. ( UL610, 10:15hod. ) Roman Čada: Vizingova hypotéza o dominanci grafových součinů, KMA ZČU Plzeň
13.10. ( UL610, 10:15hod. ) Daniel Král': Removal lemma pro soustavy lineárnich rovnic, MFF UK, ITI
06.10. ( UL610, 10:15hod. ) Petr Vrána: O uzávěru claw-free grafů zachovávající hamiltonovskou souvislost, KMA ZČU Plzeň
22.09. ( UL610, 10:15hod. ) Tomáš Kaiser: Hamiltonovské kružnice v 5-souvislých hranových grafech, KMA ZČU Plzeň
15.09. ( UL610, 10:15hod. ) Liming Xiong: The branch-bond concept and graph properties, Beijing Institute of Technology
24.06. ( UL610, 14:30hod. ) Bharati Rajan: On Minimum Metric Dimension of Architectures, Loyola College (Chennai, Indie) (link)
24.06. ( UL610, 14:00hod. ) Indra Rajasingh: Exact Wirelength of an Embedding, Loyola College (Chennai, Indie) (link)
12.05. ( UL610, 10:15hod. ) Tomáš Kaiser: Diracova věta pro k-trestles, KMA ZČU Plzeň
05.05. ( UL610, 10:15hod. ) Jan Brousek: Vybrana témata z teorie grafů, KMA ZČU Plzeň
28.04. ( UL610, 10:15hod. ) Roman Čada: Úvod do komplexnější komplexity - polynomiální hierarchie, KMA ZČU Plzeň
21.04. ( UL610, 10:15hod. ) Josef Weinreb: Nezastupitelná role indukované P4 v teorii grafů, KIV ZČU Plzeň (link)
14.04. ( UL610, 10:15hod. ) Zdeněk Ryjáček: Vyplývá z Thomassenovy hypotézy P=NP?, KMA ZČU Plzeň (link)
31.03. ( UL610, 10:15hod. ) Khikmat Saburov: Uzávěr a zakázané podgrafy pro 2-faktory, KMA ZČU Plzeň
17.03. ( UL610, 10:15hod. ) Zdeněk Ryjáček: Uzávěr pro 2-faktory v claw-free grafech, KMA ZČU Plzeň (link)
10.03. ( UL610, 10:15hod. ) Kiyoshi Yoshimoto: Claw-free graphs and 2-factors that separate independent vertices, Nihon University, Tokio, Japonsko (link)
03.03. ( UL610, 10:15hod. ) Andrew King: Bounding the chromatic number of claw-free graphs, McGill University, Montreal, Kanada
24.02. ( UL610, 10:15hod. ) Zdeněk Ryjáček: O NP-úplnosti Hamiltonovského indexu grafů, KMA ZČU Plzeň (link)
 
2008
09.12. ( UL610, 10:15hod. ) R. Erman: Long cycles in fullerenes, Univerza v Ljubljani, Slovinsko
02.12. ( UL610, 10:15hod. ) Roman Čada: O rozdělování grafu cestou, KMA ZČU Plzeň
18.11. ( UL610, 10:15hod. ) Radek Slíva: List Coloring Conjecture, KMA ZČU Plzeň
11.11. ( UL610, 10:15hod. ) Petr Vrána: Hranové grafy multigrafu a jednoznačnost originálu, KMA ZČU Plzeň
04.11. ( UL610, 10:15hod. ) Zdeněk Ryjáček: O jednoznačnosti uzávěrových operací, KMA ZČU Plzeň
21.10. ( UL610, 10:15hod. ) Dalibor Fronček: Magic type labelings and incomplete round robin tournaments, University of Minnesota, Duluth, USA (link)
30.09. ( UL610, 10:15hod. ) Tomáš Kaiser: Silný chromatický index grafu, KMA ZČU Plzeň
13.05. ( UL610, 10:15hod. ) Jan Ekstein: Referát k článku: A. D. King, B. A. Reed and A. Vetta: An upper bound for the chromatic number of line graphs, KMA ZČU Plzeň
29.04. ( UL610, 10:15hod. ) S. Petříčková a M. Bizzarri: Grafové hry, KMA ZČU Plzeň
22.04. ( UL610, 10:15hod. ) Khikmat Saburov: Referát k článku: M. Chudnovsky, P. Seymour: The roots of the independence polynomial of a claw-free graph, KMA ZČU Plzeň
15.04. ( UL610, 10:15hod. ) Přemek Holub: Distanční barevnost grafu, KMA ZČU Plzeň
08.04. ( UL610, 10:15hod. ) Tomáš Kaiser: Intervalové barvení bipartitiních grafů, KMA ZČU Plzeň
25.03. ( UL610, 10:15hod. ) Roman Kužel: Referát o článku: M.N. Ellingham, X. Zha, Y. Zhang: Spanning 2-trails from degree sum conditions, KMA ZČU Plzeň
11.03. ( UL610, 10:15hod. ) Jan Ekstein: Hamiltonovské kružnice v mocninách grafů a jejich vztah k blokovým stromům, KMA ZČU Plzeň
04.03. ( UL610, 10:15hod. ) Ruslan Gumerov: Hamiltonicita CN_{i,j,k}-free grafů, KMA ZČU Plzeň
26.02. ( UL610, 10:15hod. ) Zdeněk Ryjáček: Vlastnosti Cl2 uzávěru v claw-free grafech II, KMA ZČU Plzeň
19.02. ( UL610, 10:15hod. ) Petr Vrána: Vlastnosti Cl2 uzávěru v claw-free grafech I, KMA ZČU Plzeň
12.02. ( UL610, 10:15hod. ) Daniel Král': Fullereny - grafy ve službách chemie, MFF UK Praha
 
2007
11.12. ( UL610, 10:15hod. ) Tomáš Kaiser: Disjunktní Hamiltonovské kružnice v hvězdových grafech, KMA ZČU Plzeň
04.12. ( UL610, 10:15hod. ) Jakub Teska: Referat k clanku S. Wina II: On a connection between the existence of k-trees and the toughness of a graph, KMA ZČU Plzeň
27.11. ( UL610, 10:15hod. ) Jakub Teska: Referat k clanku S. Wina: On a connection between the existence of k-trees and the toughness of a graph, KMA ZČU Plzeň
06.11. ( UL610, 10:15hod. ) Jan Brousek: 2,4-faktory v claw-free grafech, KMA ZČU Plzeň
30.10. ( UL610, 10:15hod. ) Khikmat Saburov: Úvodní referát k článku: M. Chudnovsky and P. Seymour: The structure of claw-free graphs II, KMA ZČU Plzeň
23.10. ( UL610, 10:15hod. ) Khikmat Saburov: Úvodní referát k článku: M. Chudnovsky and P. Seymour: The structure of claw-free graphs, KMA ZČU Plzeň (link)
16.10. ( UL610, 10:15hod. ) Jakub Teska: New results on trestles, KMA ZČU Plzeň
02.10. ( UL610, 10:15hod. ) Guillermo Pineda-Villavicencio: New results on the degree/diameter and other related problems, University of Ballarat, Australia; University of Oriente, Cuba
25.09. ( UL610, 10:15hod. ) Snaming Zhou: Classification of a family of finite symmetric graphs, The University of Melbourne, Australia (link)
24.04. ( UL610, 10:15hod. ) Jakub Teska: Toughness treshold for the existence of a 2-walk in K_4-minor free graphs, KMA ZČU Plzeň (link)
17.04. ( UL610, 10:15hod. ) Jan Brousek: Minimální claw-free grafy, KMA ZČU Plzeň
10.04. ( UL610, 10:15hod. ) J. Basl, V. Skocil, J. Tupa: Možnosti aplikace teorie grafů a diskrétní optimalizace pro řízení technologických a diagnostických procesů v elektrotechnice, FST, FEL ZČU Plzeň (link)
03.04. ( UL610, 10:15hod. ) Petr Vrána: Kvazi-hranové grafy a uzávěr, KMA ZČU Plzeň (link)
27.03. ( UL610, 10:15hod. ) S. Petříčková, M. Bizzarri: Hry na grafech, KMA ZČU Plzeň
20.03. ( UL610, 10:15hod. ) Ruslan Gumerov: Aplety pro demosntraci grafových algoritmů, KMA ZČU Plzeň
13.03. ( UL610, 10:15hod. ) Roman Čada: Optimalizace rozsáhlých úloh, KMA ZČU Plzeň
06.03. ( UL610, 10:15hod. ) Ondřej Rucký: Ergodická teorie a souvislost s kombinatorickou teorií čísel II, KMA ZČU Plzeň (link)
27.02. ( UL610, 10:15hod. ) Ondřej Rucký: Ergodická teorie a souvislost s kombinatorickou teorií čísel I, KMA ZČU Plzeň (link)
20.02. ( UL610, 10:15hod. ) Jana Flašková: Ultrafiltry a malé množiny, KMA ZČU Plzeň
13.02. ( UL610, 10:15hod. ) Tomáš Kaiser: Základy Ramseyovy teorie, KMA ZČU Plzeň
 
2006
12.12. ( UL610, 10:15hod. ) Zdeněk Ryjáček: Dva zajímavé problémy v hamiltonovské teorii grafů, KMA ZČU Plzeň (link)
05.12. ( UL610, 10:15hod. ) Roman Kužel: A Closure Concept in K_{1,r}-free Graphs, KMA ZČU Plzeň (link)
04.12. ( UL610, 13:00hod. ) prof. Jiří Matoušek: Voroneho diagramy s neutralní zónou, ITI MFF UK Praha
28.11. ( UL610, 10:15hod. ) Tomáš Kaiser: Perfektní párováni s prázdným průnikem, KMA ZČU Plzeň (link)
21.11. ( UL610, 10:15hod. ) Roman Čada: Transformace kubických grafů a otevřené problémy jejich faktorizaci, KMA ZČU Plzeň (link)
14.11. ( UL610, 10:15hod. ) Ondřej Rucký: Duhovost hypergrafu, KMA ZČU Plzeň
07.11. ( UL610, 10:15hod. ) Petr Vrána: Nepancyklické grafy s úplným uzávěrem, KMA ZČU Plzeň
24.10. ( UL610, 10:00hod. ) Guillermo Pineda-Villavicensio: On the degree/diameter problem for both bipartite and non-bipartite graphs, University of Oriente, Kuba; University of Ballarat, Australie
24.10. ( UL610, 11:00hod. ) Jianmin Tang: Hybrid Simulated Annealing and Genetic Algorithm for the Degree-Diameter Problem, University of Ballarat, Australie
03.10. ( UL610, 09:00hod. ) Jan Brousek: Hamiltonicita a zakázané podgrafy, KMA ZČU Plzeň
18.05. ( UL610, 16:30hod. ) Ruslan Gumerov: Kontrahovatelné podgrafy a zakázané indukované podgrafy, KMA ZČU Plzeň
04.05. ( UL610, 16:30hod. ) Jan Ekštein: Hamiltonovské kružnice v mocninách grafu, KMA ZČU Plzeň
29.03. ( UL610, 16:30hod. ) Zdeněk Ryjáček: Maximal nontraceable graphs, KMA ZČU Plzeň
23.03. ( UL610, 16:30hod. ) Jan Brousek: Zobecněné Claw-free grafy, KMA ZČU Plzeň
16.03. ( UL610, 16:30hod. ) Roman Kužel: k-walks in bridgeless graphs, KMA ZČU Plzeň (link)
09.03. ( UL610, 16:30hod. ) Přemysl Holub: 2-distanční barvení kartézského produktu grafu, KMA ZČU Plzeň
02.03. ( UL610, 16:30hod. ) Roman Čada: Faktory v kubických grafech, KMA ZČU Plzeň
23.02. ( UL610, 16:30hod. ) Zdeněk Ryjáček: Arbirtatily Vertex Decomposable Graphs, KMA ZČU Plzeň
16.02. ( UL604, 16:30hod. ) Sylwia Cichacz: Decompositions of graphs into closed trails of even size, AGH Krakow, Poland (link)
26.01. ( UL604, 16:00hod. ) Stanislav Jendroľ: Duhovost semiregularných rovinných grafov, Univerzita P. J. Šafarika v Košicích, SR
09.01. ( UL604, 14:00hod. ) Mirka Miller: Security Problem of Statistical Databases and Combinatorics of Finite Sets, University of Ballarat, Australia (link)
09.01. ( UL604, 15:00hod. ) Joe Ryan: Structure and Properties of Eccentric Digraphs, University of Ballarat, Australia (link)
 
2005
14.12. ( UL603, 16:00hod. ) Vrána Petr: Dominujicí kružnice a podgrafy, KMA ZČU Plzeň
30.11. ( UL603, 16:00hod. ) Kužel Roman: Trestly v grafech bez K(1,r), KMA ZČU Plzeň (link)
16.11. ( UL603, 16:00hod. ) Čada Roman: Optimalizace meziměstské autobusové dopravy, KMA ZČU Plzeň
02.11. ( UL603, 16:00hod. ) Ryjáček Zdeněk: Zakázané dvojice indukovaných podgrafů pro existenci 2-faktoru, KMA ZČU Plzeň
26.10. ( UL603, 16:00hod. ) Kaiser Tomáš: Perfektní párování v kubických grafech a Berge-Fulkersonova hypotéza, KMA ZČU Plzeň
12.10. ( UL603, 16:00hod. ) Holub Přemysl: Stabilní dvojice pro hranový uzávěr II., KMA ZČU Plzeň
05.10. ( UL603, 16:00hod. ) Holub Přemysl: Stabilní dvojice pro hranový uzávěr I., KMA ZČU Plzeň
18.05. ( UL604, 16:30hod. ) Roman Čada: Stabilita hamiltonovského hranolu při claw-free uzávěru, KMA ZČU Plzeň
04.05. ( UL604, 16:30hod. ) Riste Škrekovski: Coloring the square of planar graphs, univerzita v Lublani (Slovinsko)
27.04. ( UL604, 16:30hod. ) prof. Mayer: Teorie grafů a elektrické obvody II, KMA ZČU Plzeň
20.04. ( UL604, 16:30hod. ) Zdeněk Ryjáček: Teorie grafů a elektrické obvody, KMA ZČU Plzeň
16.04. ( UL604, 16:30hod. ) Tomáš Kaiser: Nezávislé systémy reprezentantů, KMA ZČU Plzeň
30.03. ( UL604, 16:30hod. ) Ondřej Rucký: Cesty v orientovaných grafech, KMA ZČU Plzeň
23.03. ( UL604, 16:30hod. ) Teska Jakub: 2-sledy v chordálních grafech, KMA ZČU Plzeň
16.03. ( UL604, 16:30hod. ) Jan Borusek, Přemek Holub: Modifikace Claw-free uzávěru, KMA ZČU Plzeň
02.03. ( UL604, 16:30hod. ) Zdeňek Ryjáček: 3-trestles in 2-connected claw free graphs, KMA ZČU Plzeň
16.02. ( UL604, 15:00hod. ) Jungic Veselin: On Brown's conjecture on accessible sets, Simon Fraser University (Burnaby, BC, Kanada)
07.01. ( UL604, 12:30hod. ) Joe Ryan: The Train Marshalling Problem, University of Ballarat, Australia (link)
07.01. ( UL604, 12:00hod. ) Mirka Miller: Optimal Networks, University of Ballarat, Australia (link)
 
2004
15.12. ( UL604, 16:30hod. ) Petr Vrána: Dominující kružnice v A-kontrahovatelných grafech, KMA ZČU Plzeň
24.11. ( UL604, 16:30hod. ) Francois Genest: Covering stable set of black vertices in some simple graphs, LRI Orsay, Francie
03.11. ( UL604, 16:30hod. ) Jan Brousek: Distanční lokální souvislost grafů, KMA FAV ZČU, Plzeň
27.10. ( UL604, 16:30hod. ) Tomáš Kaiser: Cykly a řezy v grafech, KMA FAV ZČU, Plzeň
20.10. ( UL604, 16:30hod. ) Zdeněk Ryjáček: Chybějící délky kružnic v grafech s úplným uzávěrem, KMA FAV ZČU, Plzeň
06.10. ( UL604, 16:30hod. ) Ingo Schiermeyer: Colorings of graphs, Technische Universitat Bergakademie Freiberg, Germany
28.04. ( UL 604, 11:00hod. ) Jakub Teska: Kostry v grafech, KMA FAV ZČU, Plzeň
21.04. ( UL 604, 11:00hod. ) Zdeněk Ryjáček: Kostry s malým počtem uzlů vyššího stupně v k-tuhých grafech., KMA FAV ZČU, Plzeň
14.04. ( UL 604, 11:00hod. ) Přemysl Holub: Hamiltonian index, part II., KMA FAV ZČU, Plzeň
07.04. ( UL 604, 11:00hod. ) Přemysl Holub: Hamiltonian index, part I., KMA FAV ZČU, Plzeň
31.03. ( UL 604, 11:00hod. ) Zdeněk Ryjáček: Výukové applety pro diskrétni matematiku, KMA FAV ZČU, Plzeň
24.03. ( UL 604, 11:00hod. ) Milan Kučera: Výukové applety pro diskrétní matematiku, MFF UK, Praha
17.03. ( UL 604, 11:00hod. ) Libuše Tesková: Grafy s celými vlastnimi cisly, KMA FAV ZČU, Plzeň
10.03. ( UL 604, 00:00hod. ) Jakub Teska: článek Splitting and contractible edges... (A. Saito), část II., KMA FAV ZČU, Plzeň
03.03. ( UL 604, 00:00hod. ) Jakub Teska: článek Splitting and contractible edges... (A. Saito), KMA FAV ZČU, Plzeň
 
2003
10.11. ( UL 604, 12:00hod. ) Premysl Holub: Barevnost claw-free grafu, KMA FAV ZČU, Plzeň
03.11. ( UL 604, 12:00hod. ) Roman Čada: Kosterní grafy, KMA FAV ZČU, Plzeň
20.10. ( UL 604, 12:00hod. ) Tomáš Kaiser: Kruhová barevnost hranových grafů, KMA FAV ZČU, Plzeň
13.10. ( UL 604, 12:00hod. ) Jan Brousek: Stabilita C,E-free grafů, KMA FAV ZČU, Plzeň
06.10. ( UL 604, 12:00hod. ) Jakub Teska: Diplomová práce, KMA FAV ZČU, Plzeň
25.04. ( UL 604, 00:00hod. ) Tomáš Kaiser: Discharging a barvení rovinných grafů, KMA FAV ZČU, Plzeň
14.03. ( UL 604, 00:00hod. ) Libuše Tesková: Vlastní čísla grafů - dokončení, KMA FAV ZČU, Plzeň
07.03. ( UL 604, 00:00hod. ) Libuše Tesková: Vlastní čísla grafů, KMA FAV ZČU, Plzeň
 
2002
19.12. ( UL604, 00:00hod. ) Roman Kužel: A note on the Thomassen conjecture, KMA FAV ZČU, Plzeň
18.12. ( Zasedaci, 00:00hod. ) Kňourek, Kužel, Sitera: Clustery na ZČU, KMA FAV ZČU, Plzeň (link)
12.12. ( UL604, 00:00hod. ) Přemek Holub: Distance coloring and distance local connectivity, KMA FAV ZČU, Plzeň
05.12. ( UL604, 00:00hod. ) Roman Čada: Algoritmy s linearní složitostí pro třídu claw-free a net-free grafů, KMA FAV ZČU, Plzeň
28.11. ( UL604, 00:00hod. ) Zdeňek Ryjáček: Sum Labellings, KMA FAV ZČU, Plzeň (link)
14.11. ( UL604, 15:30hod. ) Chuanping Chen: Discrete mathematics in China,
07.11. ( UL617, 15:30hod. ) Roman Čada: Dominating Cycles in DCT Graphs, KMA FAV ZČU, Plzeň
10.10. ( UK617, 15:30hod. ) Tomas Kaiser, Pilsen, Czech Rep.: Spanning spiders, KMA FAV ZČU, Plzeň
03.10. ( UK617, 16:00hod. ) Joe Ryan: Iterations of eccentric digraphs, University of Newcastle, Australia (link)
03.10. ( UK617, 15:30hod. ) Mirka Miller: Degree/Diameter problem, University of Newcastle, Australia (link)

ANALYZA.kma.zcu.cz   GEOMETRIE.kma.zcu.cz   NUMERIKA.kma.zcu.cz   STATISTIKA.kma.zcu.cz   GEOMATIKA.kma.zcu.cz   www.ITI.zcu.cz   http://dimatia.fav.zcu.cz/DM/dm.kma   www.ZCU.cz   www.FAV.zcu.cz   PHONE.zcu.cz   PUBLIKACE.zcu.cz   SEARCH.zcu.cz   STAG.zcu.cz
Creative Commons License